Otwarte

Poniedziałek – Piątek, godz. 9:00-20:00

Sobota – Niedziela godz. 10:00 – 15:00 po kontakcie telefonicznym

Przed przyjazdem proszę o kontakt telefoniczny.

? 509 340 344

? 501 501 237

? biuro@kacbru.pl


Najczęściej zadawane pytania

Proszę przeczytaj FAQ zanim wyślesz do nas wiadomość.

Jakie są koszty wysyłek ze sklepu internetowego?

Nasze produkty wysyłamy za pomocą kuriera Pocztex. Koszt takiej wysyłki to 30 zł. Jeśli chcą państwo zapłacić przy odbiorze wtedy koszt wysyłki wynosi 50 zł.

Jakie metody płatności są akceptowane w sklepie?

Akceptowane metody płatności to przelew bankowy. Można za zakupy zapłacić również kartą płatniczą Visa lub Mastercard a także zapłacić przy odbiorze gotówka.

Jak długo trwa wysyłka?

Nasze produkty wysyłamy w ciągu 24h od momentu zaksięgowania wpłaty. Wózki docierają zwykle do Państwa w ciągu 2-3 dni od daty zakupu.

Czy zakupy w sklepie Online są bezpieczne? Czy moje dane są chronione?

Sklep został zaprojektowany przy użyciu najnowszych technologii tworzenia stron internetowych i sklepów. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa zakupy i dane były bezpieczne.

Co się dzieje po moim zamówieniu?

W zależności od wybranej przez Państwa formy wysyłki, oczekujemy na wpłatę w naszym systemie. Po zaksięgowaniu wpłaty, zamawiany jest dla Państwa kurier na dane podane w formularzu dostawy.

Czy otrzymam fakturę za moje zamówienie?

Jesteśmy legalnie działającą firmą na terenie Polski. Do każdego zakupu dołączony jest paragon, a na życzenie klienta faktura VAT, która stanowi dowód zakupu i jest podstawą do przyjęcia reklamacji.

Wyślij Email

Błąd: Brak formularza kontaktowego.